Касовий апарат, Автоматизація торгівлі ресторану кафе бару супермаркету готелю, Програмне забезпечення для торгівлі Касовий апарат, Автоматизація торгівлі ресторану кафе бару супермаркету готелю, Програмне забезпечення для торгівлі

ДОСВІД ТА НАДІЙНІСТЬ, ЯКІ ФОРМУВАЛИСЬ РОКАМИ

НА РИНКУ З 1995 РОКУ

    Фiрма ”КЛАС-ЛЮКС” працює на ринку торгової техніки з 1995 року. Фірма є регіональним представником «SystemGroup», НВФ”Юнісистем”, ЗАО”Резонанс, ТзОВ “ІКС-Маркет”, ТОВ”Альфа-ЮСіЕль”, компанії ІСТ (ЄТС). В 2003 році в рамках Національної Програми Партнерства, здійснюваною «SystemGroup», отримала статус Інтегратора.

    Головна стратегія компанії «КЛАС-ЛЮКС»: підтримка лідерства в Західному регіоні по якості обслуговування корпоративних клієнтів, професіоналізму, забезпеченню комплексних рішень для автоматизації торгівлі і сфери послуг. Створити імідж надійної компанії-партнера, здатної задовольнити і передбачити очікування найвибагливіших клієнтів.

    Висококваліфікований колектив компанії працює в багатьох напрямах: рітейл, HoReCa, промисловість, логістика і транспорт.

   Основним напрямом діяльності є розробка проектів і комплексні постачання торгового устаткування з повною автоматизацією процесів торгівлі та подальше сервісне обслуговування.

За роки розвитку фахівці компанії «КЛАС-ЛЮКС» освоїли нові напрямки, що дозволяють компанії надавати максимально широкий спектр рішень для комплексної автоматизації підприємств торгівлі і сфери послуг:

  • Автоматизація торгівлі в супермаркетах і мінімаркетах;
  • Автоматизація всіх процесів в ресторанах, барах, бістро, готелях, боулінгах, більярдах та інших розважальних закладах;
  • Широкий спектр програмних продуктів для всіх сфер торгівлі;
  • Впровадження спеціалізованого обладнання.

   Оберіть свій КЛАС - ЛЮКС Вам сподобається!

Касовий апарат, Автоматизація торгівлі ресторану кафе бару супермаркету готелю, Програмне забезпечення для торгівлі
Код для всіх сторінок сайту.txt